V říjnu jsme v rámci veletrhu Kariéra+ představili studentům a čerstvým absolventům možnosti zaměstnání či stáží v IT4Innovations. Veletrh se uskutečnil za velkého zájmu účastníků v aule VŠB-TUO a prezentovalo se na něm více než 60 vystavovatelů. IT4Innovations lákalo do svých řad přítomné studenty a absolventy a informovalo o aktivitách Národního centra kompetence pro HPC v České republice.

Kariéra+ je veletrh pracovních příležitostí, který pravidelně organizuje Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava. Veletrhu se pravidelně účastní desítky firem a tisíce návštěvníků. Firmy nabízí vysokoškolákům zaměstnání, stáže, trainee programy, brigády i spolupráci u diplomových prací. Veletrhu se účastní vysokoškoláci všech univerzit Moravskoslezského kraje i široká veřejnost a vystavovatelé tak měli možnost získat mladé a perspektivní zaměstnance z širokého spektra oborů.

Čtrnáctý ročník Kariéry+ proběhl 12. října 2021 v kampusu VŠB-TUO za velkého zájmu účastníků a prezentovalo se na něm více než 60 vystavovatelů. IT4Innovations představilo studentům a čerstvým absolventům možnosti zaměstnání a stáží a lákalo do svých řad přítomné studenty a absolventy. V rámci tohoto veletrhu však také informovalo o aktivitách Národního centra kompetence pro HPC v České republice a představilo projekt EuroCC. 15. ročník Kariéry+ se uskuteční v úterý 5. dubna 2022 v aule VŠB-TUO a bude kapacitně omezen pouze na 80 vystavovatelů.