Přidejte se k nám i Vy, právě obsazujeme tyto pozice:

 

 

 

IT4Innovations národní superpočítačové centrum poskytuje českým i zahraničním výzkumným týmům z akademické sféry i průmyslu nejmodernější technologie a služby v oblasti vysoce výkonných výpočtů, numerických simulací, datových analýz a umělé inteligence. V současné době provozuje čtyři superpočítače: Anselm, Salomon, Barbora a specializovaný systém DGX-2 pro výpočty v oblasti umělé inteligence.  IT4Innovations je také výzkumným centrem se silnými mezinárodními vazbami.


Spravujeme cca 1 400 fyzických serverů a více než 250 virtuálních serverů, přičemž 96 % běží na LINUXu. Používáme široké portfolio moderních pracovních nástrojů — Puppet, Git, Grafana, Elasticsearch apod. Při práci „mluvíme“ jazyky Python, Ruby, Perl, C, C++, C#, Go, Bash, Tcl, Lua.


Práce v týmu zabývajícím se výzkumem HPC infrastruktury, implementací a optimalizací algoritmů využívajících HPC infrastrukturu, vizualizací vědeckých dat z HPC simulací, paralelním renderingem, paralelním zpracováním obrazu a dat, zpracováním medicínských dat a energetickou efektivitou v HPC prostředí.


Chcete se stát součástí týmu IT4Innovations a nenašli jste mezi vypsanými pozicemi takovou, která Vám nejlépe sedne? Neváhejte a pošlete nám Váš životopis s krátkým popisem, o jaký typ práce byste měli zájem na human.resources@it4i.cz

250+
zaměstnanců
175+
Vědců
25+
It Specialistů

 

        50+

                      Administrativa
                   finance